Winx Forever Fairies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro došli na Forum o Winx vilama!


You are not connected. Please login or register

XxXMy-DairyXxX

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1XxXMy-DairyXxX Empty XxXMy-DairyXxX pon ruj 06, 2010 5:47 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Evo i ja cu poceti svoj dnevnik...
Danas sam se probudila rano za skolu,oprala zube,umila se,stavila Make-up i krenula...Kad sam dosla do skole svi su vec bili usli...prepala sam se da sam zakasnila...ali se na kraju ispostavilo da su ih zbog kisice pustili unutra ranije... Nisam mnogo pricala sa drustvom...jer sam sutljive prirode...A onda je tu usla neka nova ucenica...nije mi neka...Jedva sam cekala da se vratim kuci...da mogu na miru uzivati...Frajerka me tako nervira...kad sam dosla kuci picela sam eksperimentirati sa Make-upom,odjecom ,modnim dodacima ,parfemima...Napolje nisam mogla izac zato sto je padala kisa...
a meni to smeta jer mi uvjek razmaze Make-up...Tako mi je i proso dan.......
Zvucim kao pravi Emo Very Happy

2XxXMy-DairyXxX Empty Re: XxXMy-DairyXxX uto ruj 07, 2010 7:20 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Danas mi je bio dosadan dan...ujutro sam se rano probudila...Imala sam uzasnu grlobolju i nisam mogla pricati[kada mi je Ana fino govorila da nejedem sladoled usred jeseni...a ja je nisam slusala...]...tako da sam mjesto u skolu isla doktoru...prepisao mi neke tam tablete...Kada sam se vratila kuci mama mi je skuhala caj i otisla na posao...kao i tata...Iako sam trebala mirovati otisla sam na komp...nije mi se dalo lezat...Posjetila sam par foruma da vidim imal koga...no zive duse nema...stacu svi u skoli...Onda mi je dosla baka...donjela mi je pitu od jabuke[moju omiljenu],vidjela kako sam i osla kuci...Posto na kompu nije bilo niceg zanimnjivog...osla sam fino eksperimentirat sa Make-upom...Prvo je pocelo sa blagim nanosenjem finih nijansa...ali mi je to postalo dosadno pa sam na sebe stavila ratnicke boje...lol da ste me vidili cjepali bi ste se od smijeha...
Zamislite lice mojoj mami kad se vratila kuci...XD XD XD XD XD.................................
Tako mi je i prosao dan................................

3XxXMy-DairyXxX Empty Re: XxXMy-DairyXxX sri ruj 08, 2010 11:34 am

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Ni ovaj dan bolest nije popustila...pojavila se i temperatura , ne velika na srecu...Popila sam lijek i jutro provela gledajuci TV.Mama i tata su otisli na posao...Televizija me nije dugo mogla zabavit...pa sam otisla nea komp...tamo sam ostala nekih jadnih pola sata...prije nego sto sam odlucila da uredim sobu...Raspremjestala sam predmete u svojoj sobi i razmisljala kako cu je okrecit...Odlucila sam u sivo...Posto me vise nista u kuci nije moglo zabaviti vrtila sam se na komp i nastavila vjezbat crtanje lijevom rukom........uspjela sam...naucila sam crtati vukove...ali sam tek na 1. stepenu tako da ce mi trebat jos vjezbe...Odlucila sam provjerit forum...vidjet da li ima koga....
Nije bilo nikoga pa sam odlucila obaviti posao koji sam jos juce isplanirala...otvoriti galeriju...
Ucinila sam to i tu stavila par radova...a sada pisem dnevnik..........
Nastavak ce doci kasnije.........................................................

4XxXMy-DairyXxX Empty Re: XxXMy-DairyXxX sri ruj 08, 2010 4:20 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Nakon sto sam zavrsila sa svim tim tata je dosao kuci...Malo smo pricali tako da mi nije bilo dosadno...Bilo mi je vec puno bolje i odlucila sam da ipak odem na engleski...odnosno moj kurs engleskog...Prosle godine sam polagala i prosla sa pass with merit[odnosno ono najbolje]na KET testu...Ove godine idem na visi stupanj.Kada sam se vracala sa kursa vidjela sam neku trojicu pijanaca kako mrcvare psa...imali su oko 40 god. i ja nisam mogla niss uciniti,takvi ljudi mi se gade trebalo bi ih sve poklat...kada sam dosla kuci rekla sam tati ali on nije htjeo niss uciniti.Jako mi je zao psa.Sada cu se spremiti i otici napolje,vrijeme je lijepo i to se mora iskoristiti.Probacu proci tuda da vidim da li je pas jos tamo i da li je dobro...a i da nije neznam sta bi mogla uciniti ja nemam dovoljno ustedjevine sa veta...a moji roditelji sigurno nece...
Nastavak stize kad se vratim iz setnje...

5XxXMy-DairyXxX Empty Re: XxXMy-DairyXxX sub ruj 11, 2010 9:32 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Proslih par dana nisam pisala...jer mi se niss nije dogodilo...Danas se pak osjecam malo bolje...ali i dalje sam malo iscrpljena...Dan mi je protekao trceci po frizerkama...Mislim stvarno mi je stalo da si napravim jedan friz...ali su sve moguce frizerke u gradu glupace...i to zesce...Mozete li si misliti da sam otisla kod jedne...rekla joj sta i kakvu frizuru zelim...ona mi rekla da sacekam[ja cekala skoro sat vremena...]...i na kraju mi rekla da ona stvarno nema vremena za to...i bukvalno me istjerala...Otisla sam kuci i rekla mami...ona me je odvela kod neke druge frizerke...ali ni ta nije mogla...Nakraju kad je tata dosao kuci i kad sam mu rekla sta se desilo otisao je tamo i fino se izderao na ovu sto me je drzala sat vremena...Neznam sta cu sad ...sutra je nedjelja...ni jedna ne radi...Javili su mi da mi je druga udario auto...hvala bogu nije niss samo par ogrebotina...to sam saznala kad sam bila napolju i srela drugaricu...kaze neki pijanac fozio...Sad idem spavat...vec mi je dosadio ovaj grad...prvo glupi pijanci tuku pse,onda pokusavaju ubit moje drugove,onda nesposobne frizerke koje nebi trebale bit ni cistacice.......
Dan mi je za poludit.........................................................

6XxXMy-DairyXxX Empty Re: XxXMy-DairyXxX ned ruj 12, 2010 11:28 am

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Danas mi je malo bolji dan...dosla mi je drugarica i donijela svoju macu...pa da se sa njom igramo...
Maca joj ima polomljenu sapicu.....Zove se Maza i sa ulice je...Drugarica mi je rekla da su je akvu kao malu pronasli u snjegu...valjda bilo u zimu...Stara je oko godinu...pretpostavljam...
Nemam mnogo sta vise da napisem...osim da sam jutros srela druga...ima gadnu ogrebotinu preko lica...i nes na nozi...ali kaze da je OK...Smije se sve...doslo mi da ga ubijem juce sam srcani zbog njega dozivila...Nes nece da mi kaze sta je bilo...uzasno me nervira...
Drugi dio cu napisat kasnije........................

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» XxXMy-galleryXxX

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.