Winx Forever Fairies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro došli na Forum o Winx vilama!


You are not connected. Please login or register

Sta mislite o 4. sezoni...

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sta mislite o 4. sezoni... Empty Sta mislite o 4. sezoni... uto ruj 07, 2010 7:51 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Meni je ona dobra samo zbog ljubimaca...ne svidja mi se to sto se Trix ne pojavljuju uopste a oni carobnjaci su tako dosadni...Takodje mi se ne svidja pojava Roxy,u slucaju da ona stvarno jest nova Winxica...jer se sigurno fanovi nece moc naviknut na nju samo u periodu od 1 sezone.....
Sta vi mislite Question

2Sta mislite o 4. sezoni... Empty Re: Sta mislite o 4. sezoni... uto ruj 07, 2010 8:47 pm

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Pa... Neznam. Ok mi je. Uopce nisu trebali dodati novu winxicu. S Laylom ih je bilo dovoljno.

https://winx4everfairies.forummotion.com

3Sta mislite o 4. sezoni... Empty Re: Sta mislite o 4. sezoni... sri ruj 08, 2010 6:56 am

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Nato sam i ja mislila...ali srry Roxy fanovi ali pitanje je dali je nasa Roxy uopce Winxica...
Posto je u jednoj epizodi Bloom rekla Roxy da mora biti spremna...kada ju je Roxy pitala da li za Winx Bloom joj je rekla ne za misiju da postanes vila[i tako ju na fin nacin odbila]a na jednom sajtu sam procitala ness o 5. sezoni...i da ce se Roxy pojaviti samo u par epizoda...tacnije dvije....
Sta ja znam ubaciti je ovako nije bilo OK...Layla je imala 2 sezone i 1 film da se winx fanovi na nju priviknu...toliko valjda treba i Roxy....

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.