Winx Forever Fairies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro došli na Forum o Winx vilama!


You are not connected. Please login or register

Halloween party

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Halloween party Empty Halloween party ned lis 31, 2010 12:19 pm

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Čak i na dizajnu piše, 3 dana ćemo imati Halloween party. Ima nekih koji ga i ne slave.
Ali, svjejedno, mi ćemo se igrati. Lijepu zabavu!

https://winx4everfairies.forummotion.com

2Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 6:30 am

ANA.Bloom~Flora~Musa

ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin

super
jeste li izdubili bundevu ja da
baš je strašna pale

http://wcfans.forumotion.com/forum.htm

3Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 8:55 am

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Tko zeli pricati straaasne price?

https://winx4everfairies.forummotion.com

4Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 9:03 am

ANA.Bloom~Flora~Musa

ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin

ja ne pale
postala sam jako strašljiva affraid pale

http://wcfans.forumotion.com/forum.htm

5Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 9:29 am

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

'Ko oce by me?

https://winx4everfairies.forummotion.com

6Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 9:53 am

Winxx

Winxx
Stella
Stella

ni ja volim samo da slusam a ne da pricam

7Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 10:26 am

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Prije mnogo godina, Flora, Bloom, Sky i Helia išli su u park. Naravno, tad je bio Halloween.
Prijatelji su vidjeli jednu kućerinu i ušli u nju. Sky je predložio da se tamo ludo pozabavljaju oko ponoći. Ušli su u kuću, znali su da je prazna i napuštena kućerina, ali, nisu mislili da je baš takva, jeziva. Čuo bi se samo njihov glas, njihovo disanje i njihova jeka. Flora se priljubila uz Heliu.
-Helia: Flora, dogovorili smo se, nema plašenja, duhovi, vještice i takva stvorenja ne postoje.
-Flora: Da, dogovorili smo se, nema plašenja, nema plašenja, nema plašenja...
-Bloom: Sky, misliš li da je ovo pametno? Ja...
-Sky: Bloom, zar se i ti plašiš? Nemoj....
Sky je htio nastaviti, ali se i on uplašio. Vidjeli su sjenu. Vrata su se sve više i više otvarala...
No, vidjeli su da to nije nitko opasan. Bili su to Stella i Brandon. No Flora, Helia, Bloom i Sky nisu znali za njih. Djevojke nisu imale moći, nisu bile vile, dečki nisu imali štiteve i mačeve, nisu bili studenti iz Crvene fontane. Nisu se previše uplašili.
-Bloom: Zdravo. Tko ste vi?
-Stella: Ja sam Stella i ovo je moj dečko, Brandon. Došli smo zbog Halloween-a.
-Brandon: Nismo mislili da je netko ovdje. Oprostite. Stella, idemo?
-Helia: Ne, ne! Ostanite, bolje je u društvu. Drago mi je, ja sam Helia i ovo je moja cura, Flora.
-Stella: Drago mi je.
-Flora: Također.
Zabavljali su se do 3 ujutro. Dok su krenuli ići u školu (4. srednja), sretnuli su svoje prijatelje,
Lucy i Vox.
-Bloom: Cure, šteta je što niste došle s nama. Ludo smo se zabavljali! Upoznali smo nove prijatelje.
-Lucy: Bloom, oprostite što ćemo vam ovo reći, ali, sada smo bili u knjižnici i... Vox, nastavi ti.
-Vox: Sada smo bili u knjižnici i čitale smo knjigu. Otprilike prije 40 godina u toj kući su
živjeli Stella i Brandon. Umrli su zbog neke teške bolesti. Naravno, vi za to sigurno niste znali
pa ste ušli u tu kuću? Ta kuća je ukleta, čuvajte se.
Bloom, Flora, Sky i Helia su se samo pogledali. Oni ništa nisu znali. Ali to znači da...

BY: Edna ...nastavak kasnije...

https://winx4everfairies.forummotion.com

8Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 11:30 am

ANA.Bloom~Flora~Musa

ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin

Nesmijem čitati
............

http://wcfans.forumotion.com/forum.htm

9Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 3:25 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Hehehehehehe....pricica je zanimnjiva.....uzivala sam.......
Evo jedne iz stvarnog zivota......mislim ne da se to stvarno dogodilo ali je bez Winx likova.....
Bio jedan taksista koji je radio cijeli dan....kada se smracilo kreuo je kuci.....Padala je kisa i jedva je cekao da stigne.Na putu je vidio zenu kako stopira .Nosila je bjelu haljinu sto mu je bilo jako cudno [mislim pada kisa]Sazalio se i pustio ju je unutra i pitao je gdje zeli da ju on odvede[tj. gdje zivi]Ona mu je rekla u crkvu.....on onak sta ce jadan i odvede je.....
Sutra on nju opet vidi kak stopira i pusti je unutra.....opet trazi da je odvede u crkvu.....
Tako se to jedno par puta izdogadjalo [par puta je vidi kak stopira i odvede je u crkvu]
E sad.......njemu postaje cudno to sto ona uvjek stopira na istom mjestu,nosi istu haljinu i trazi da je odvede u crkvu....ali dobro on tome ne pridaje previse paznje....
Jedne noci bilo stvarno hladno i padala kisa ,on se naravno vozio kuci kad ono opet ona stopira....
Ona sva mokra.....on je pusti unutra i zao mu i da joj svoju jaknu.....ona se zahvali i opet zatrazi isto.....hoce u crkvu.......
Sutra on primjeti nje nema......cudno mu sto je odjednom nestala i iz ciste radoznalosti odlazi on u crkvu....i tamo pita za nju.....a ono njega svi gledaju kao da je poludio......
On sta ce izadje napolje konta kako sad niko nezna za curu pa svaku je noc tu dolazila....
Osvrne se malo i primjeti nesto neobicno na malom groblju kraj crkve.....priblizi se i vidi svoju jaknu na jednom od spomenika.....onak sav zbunjen dize je ......kad na spomeniku slika one djevojke koju je svake noci vozio......nakraju sazna da ju je na tom mjestu gdje je stopirala udario auto 13 dana nakon njenog rodjendana.......
Ovo sam cula negdje na internetu......glupost al ajd stas....
Evo jos jedna malo strasnija...
Bila jedna curica zvana Katarina....Ona je jako volila lutke.E sad tata kada se vracao sa nekog poslovnog puta odluci je iznenaditi sa jednom lutkom za poklon.Vidio je jednu lepu koja je na svakoj ruci imala ispruzen 1 prst.Covjek od kojeg ju je kupio mu je reko da je ne ostavlja samu sa Katarinom niposto....Ovaj se nasmijo jer je mislio da se covjek sali.Katarini se lutka jako dopala ali je odlucila da je ne drzi u svojoj sobi nego u dnevnom boravku kao ukras jer je lutka bila jako lijepa.
E sad trebalo je da Katarinini roditelji odu na jedan party kod svojih drugova...,,Pa su Katarinu ostavili samu,to im nije bilo nista cudno jer su i prijwe znali tako otici a Katarina je imala devet godina i znala se vec brinuti sama za sebe....E tako kad su otisli Katarina je zavrsila sa dopisivanjem sa drugaricom preko Facebooka i krenula je u krevet...Bilo je oko 11. sati ali nju to nije uzrujavalo jer je bio raspust,pa nije morala rano na spavanje a nije ni bilo njenih roditelja da je natjeraju...Otisla je u kuhinju koja je bila sprat ispod njene sobe da se napije vode.Kada je prolazila pored sofe na kojoj je bila ltka ucinilo joj se da je cula smjeh djevojcice i da je lutka malo pomjerila glavom...Na kraju je zakljucila da je sve njena masta ,uzela casu vode i krenula u krevet......................
Sat vremena se valjala u krevetu ,nije mogla da zaspi,imala je osjecaj da ce se nesto strasno desiti...svjetla njene sobe su bila ugasena i samo je mjesecina osvjetljivala njenu sobu dovoljno da razazna sta je sta.....
Pogledala je u sat,bilo je 12.,odjednom je cula skripu odozdo i jako se prepala.....za pet minuta je pokusala jeda se smiri jer naravno,da je provalnik vec bi se culo nesto opet...probala je da zaspe...
Odjednom je cula smjeh curice i osjetila zmarce kako je prolaze.....
Pokusala se utjesiti da je to neko djete iz susjedsva ali ona je znala sama istinu....smjeh je dolazio iz kuca,sa rvog sprata....srce joj je glasno kucalo......
Odjednom je opet cula skripu i neobican glas curice koji nije zvucao kao nevini glas njenih drugarica....upravo naprotiv....ovaj je zvucao kao da je pun mrznje i nekog zla,kao da ju je zezao....
''Dolazim''
Katrarinba je mislila da ce umrijeti od straha....cula je otkucavanje svoga srca ali se nije mogla pomjerit sa kreveta......
Za 3 minute glas se opet cuo....
''Dolazim po tebe''
Iako je to bio onaj isti glas od maloprije ali se sada cinilo kao da pjevusi....
''Tko je tamo''Dreknula je Katarina prestravljena,oci su joj se napunile krupnim suzama...
Proslo je nekoh 7-8 minuta a glas se nije cuo...Katarina je lezala u krevetu...jos nepomicna.....
Glas se opet cuo....
''Na stepenicama sam''
''Tko si ti''Dreknula je nasa Katarina.....Za odgovor je dobila samo zlokobni smjeh djevojcice...
''Hihihihihihihihihihi....''Je neko vrijeme odjekivalo nakon cega se opet culo ''Dolazim''
Katarina je picela da place.....
''Molim te nemoj...''Rekla je kroz suze,iako nije bila sigurna za namjere toga glasa....samo je znala da se nece nista dobro dogoditi.....
Nakon kratke pauze zaculo se.....
''Ispred vrata sam.....Hihihihihi''
Katarina vise nije mogla ni da progovori,a kamali da vrisne,suze su joj tekle niz lice na samu pomisao sta se nalazi iza vrata...
Nedugo za tim vrata su se blago pocela otvarat....Katarina je zavorila oci ali ih je za pet minuta opet otvorila kada je cula rjeci;
''Pored tvog sam kreveta....''
Po zadnji put je zatvorila oci znajuci da ih vise nikada nece otvoriti.Osjetila je nesto na sebi i hladne male ruke oko vrata....zadnje sto je cula bio je onaj zlokobni smjeh....
Sutra su je roditelji nasli mrtvu u krevetu...lutka je bila na njoj ali je imala ispruzena dva prsta na svakoj ruci.............................................

Ovu drugu sam procitala kratku verziju na nekom forumu......U prici curica se stvarno zvala Katarina i zao mi je ako ima neka imenjakinja kojoj smeta ja cu rado ime promjeniti....Nisam ja smislila samo sam cula kracu verziju i uljepsala je malo....ako se to moze tako reci.....


10Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 6:49 pm

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Ovo je, msm strasnije. Nisam do kraja procitala. A, moja prica, nije tak strasna.

https://winx4everfairies.forummotion.com

11Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 6:55 pm

xxxFlora-cutiexxx

xxxFlora-cutiexxx
Roxy
Roxy

Hahahahaha...to su dvije price....i prva nije uopste strasna..... Very Happy

12Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 01, 2010 9:12 pm

Edic Medic

Edic Medic
Admin
Admin

Znam, prva nije strasna. Ja sam govorila o drugoj.

https://winx4everfairies.forummotion.com

13Halloween party Empty Re: Halloween party pon stu 08, 2010 8:16 pm

Winxx

Winxx
Stella
Stella

ne smeta mi jednostavno mi je smesna druga prica

14Halloween party Empty Re: Halloween party sub stu 13, 2010 10:59 am

ANA.Bloom~Flora~Musa

ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin

malo muzike za bolju zabavu:




Zabavite se! I love you I love you

http://wcfans.forumotion.com/forum.htm

15Halloween party Empty Re: Halloween party sub stu 13, 2010 11:19 am

Winxx

Winxx
Stella
Stella

super je muzika Very Happy

16Halloween party Empty Re: Halloween party sub stu 13, 2010 11:31 am

ANA.Bloom~Flora~Musa

ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin

hvala Smile

http://wcfans.forumotion.com/forum.htm

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.